Hakkımızda

FİRMAMIZ HAKKINDA


Polat Demir Doğrama olarak sizlere Demir DoğramaÇelik ÇatıYangın MerdiveniAsma TavanBatar KatFerforje,Demir Kapı ve Korkuluk hizmeti sunmaktayız. 2000 Yılından bu yana edindiğimiz deneyimler sonucunda ürünlerimizi en kaliteli bir şekilde üretiyoruz. Bugüne kadar ikiyüzden fazla mutlu müşteri kazandık.MİSYON


Polat Doğrama olarak misyonumuz; ihtiyaca uygun çözümler sunarak tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak, çevreye duyarlı güvenli çalışma ortamları oluşturmak, çevreyi ve doğayı korumak, tüm bu amaçlar çerçevesinde yaptığımız işin sorumluluğunu alarak hızlı ve doğru projeler üretmek ve gerçekleştirmektir. Ferforje, demir doğrama, çelik çatı, yangın merdiveni, asma tavan, batar kat, demir kapı, korkuluk, çelik konstrüksiyon ve demir işçiliği alanlarında faaliyet gösteren firmamız, deneyimli kadrosu ve kaliteli üretimi ile sorunlarınıza uygun bütçelerle ideal ürünler üretmeyi, uygun projelendirmeyi misyon olarak benimsemiştir.


VİZYON


Polat Doğrama, ulusal sektörde sürdürülebilir kalkınmayı ve kaliteyi ilke edinen öncü bir kurum olarak, faaliyetlerinde insana ve çevreye duyarlı projelerle müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir. Değişen, gelişen şehir yaşamının gereksinimlerini karşılamak, çalışma ve yaşam alanlarını estetik gereksinimler doğrultusunda korunaklı hale getirmek için, müşteri isteklerini deneyimlerimizle birleştirip hayal edilen tasarımları gerçekleştirerek daha güzel bir çevre için hizmet vermekteyiz.


Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanın.